Aktīvā atpūta

Sofijas laivas

sofijas laivas2

 

  Nīcā, Upeskrastos ir Šēferu ģimenes veidots uzņēmums "Sofijas laivas", kurš darbojas jau kopš 2007. gada un tā pamatnodarbošanās ir kanoe, citu laivu un SUP dēļu noma Kurzemes upēs – Bārtā, Vārtājā, Rīvā, Irbē, Abavā, Tebrā, Sakā, Durbē, Alokstē, kā arī ir izveidoti maršruti Papes ezerā un Liepājas Cietokšņa kanālā.   Uzņēmums sniedz iespēju Nīcas novadā doties atpūtas izbraucienā pa Bārtas upi ar 2 piknika liellaivām "Elita" un "Matilde", uz kurām var svinēt visdažādākos dzīves notikumus.  Ja tomēr braucienu gribas padarīt krāšņāku un ar patīkamām smaržām pildītu, tad piedāvājumā ietilpst arī pankūku cepšana turpat laivā, kuras var nogaršot ar uzņēmuma pašu izgatavoto ievārījumu.

  Ir iespēja izīrēt vienvietīgus, divvietīgus vai arī sešvietīgus SUP dēļus.

  Bet tas nav viss! Uzņēmuma "Sofijas laivas" bāzēšanās vietā "Upeskrasti" aktīvai atpūtai ir pieejama pirts ar baļļu, basketbola grozs, volejbola laukums, kā arī ugunskura vietas ar grilu.

 

Vairāk informācijas par upju maršrutu piedāvājumiem šeit: https://www.sofijaslaivas.lv/laivu-noma-marsruti/ 

Tālrunis: +371 29339677

E-pasts: info@sofijaslaivas.lv 


Plostnieki

 

   Laivu nomas uzņēmums "Plostnieki" sniedz iespēju Nīcas novadā izīrēt laivas un katamarānus braucieniem pa Bārtas upi. Blakus atrodas atpūtas vieta ar pieejamu ugunskura vietu un volejbola laukumu.

 

  Vairāk informācijas šeit: https://www.facebook.com/pages/category/Community/Laivu-Noma-Plostnieki-1792647627639417/

  Tālrunis: +371 29549944


Laivenieki

Attēls var saturēt: Debesis, mākonis, okeāns, boat, brīvdabas, daba un ūdens

 

  Individuālais uzņēmums "Laivenieki" piedāvā laivu nomu un makšķerēšanu Liepājas ezerā.

 

  Vairāk informācijas pa tālruni: Jānis Slavickis  -  +371 29163669


Laimes stari

Lietotāja Brīvdienu māja Laimes STARI attēls.

 

  Uzņēmums "Laimes stari" Klampju ciemā, Nīcas novadā piedāvā gan skaistu atpūtas māju ģimenēm, gan arī SUP un jūras laivu nomu. Ir peejami 2 vienvietīgi un 2 divvietīgi jūras kajaki, kā arī 2 SUP dēļi. Tiek nodrošināts arī viss nepieciešamais aprīkojums - vestes, ķiveres, maisi mantu glabāšanai, cimdi un zābaki.

 

  Vairāk informācijas šeit: https://www.facebook.com/laimesstari/ 

  Tālrunis: +371 29494519


Kanoe laivu noma "Beaver"

kanoe laivu noma Kurzemē

 

  Laivu noma "Beaver" piedāvā nobraucienus par Kurzemes upēm - Bārtu, Ventu un Abavu. Šis kanoe laivu, SUP airdēļu un kajaku nomas uzņēmums palīdzēs jebkuram gribētājam izveidot personīgu maršrutu, nogādās laivu sākumpunktā un sagaidīs galapunktā. Lai Jūsu automašīna būtu drošībā, kamēr izbaudiet savu piedzīvojumu pilno kanoe laivu braucienu, uzņēmums piedāvā nogādāt Jūsu automašīnu apsargātā stāvlaukumā, kā arī pēc izbrauciena automašīnas īpašniekus nogādāt līdz personiskajam transportam.

 

  Vairāk informācijas šeit: http://www.kanoecentrs.lv/laivu-noma 

  Tālrunis: +371 26116933


Laivu noma Papes ezerā 

 

  Kalnišķos ir iespēja nomāt laivas, lai dotos braucienā pa Papes ezeru. Nomas vieta atrodas Papes ezera Ziemeļu galā, Papes polderī.

 Ir pieejamas airu laivas, kā arī kanoe laivas.

 

Vairāk informācijas šeit: http://www.pdf-pape.lv/lv/laivu-noma/38-laivu-noma-kalniskos 

Tālrunis: +371 26991515