Datums: 29.06.2021 VĒRO PAPES DABAS PARKA SAVVAĻAS ZĀLĒDĀJU GANĪBAS TIEŠSAISTĒ


Vēro Papes dabas parka iemītniekus tiešsaistē ŠEIT

Dabas parkā mitinās lielie zālēdāji – tauri, savvaļas zirgi, kā arī sumbri, kurus interesenti varēs vērot tiešsaistē jebkurā laikā. Tāpat zināms, ka Papes dabas parks ir arī īsta putnu paradīze – viena no labākajām vietām putnu vērošanai Latvijā. Tagad arī putnus iespējams vērot attālināti.

Dabas parka "Pape" teritorijā atrodas unikālas dabas ekosistēmas, skaistas ainavas un interesantas apskates vietas: Baltijas jūras piekraste ar kāpām, Papes ezers, Nidas augstais purvs, savvaļas zirgi un tauri, kuri nogana Latvijā reti sastopamās dabiskās palieņu pļavas.

Starp Papes ezeru un jūru ir viena no lielākajām putnu migrācijas vietām Latvijā (Baltās – Baltijas jūras putnu ceļš). Rudeņos šeit darbojas vienīgā caurceļojošo putnu novērošanas stacija Latvijā, kur ornitologi uzskaita un gredzeno gājputnus.

Dabas parkā pieejamas naktsmītnes, gida pakalpojumi (putnu vērošanai un savvaļas zirgu un tauru apskatei), laivu un velosipēdu noma. 

Papes dabas parka apmeklētāju ievērībai:
Savvaļas zālēdāju ganības atvērtas apmeklētājiem darbadienās no 10.00 līdz 17.00
Ja savu apmeklējumu uz savvaļas zālēdāju ganībām plānojat sestdienā vai svētdienā, lūdzu, sazinieties telefoniski 2 dienas iepriekš zvanot +371 29224331, lai vienotos par apmeklējuma laiku.
Cena par apmeklējumu:
2 EUR (skolēniem, pensionāriem, studentiem)
4 EUR (pieaugušajiem)
8 EUR (ģimene – 2 pieaugušie un vismaz 1 bērns)
Grupām:
35 EUR (15-30 skolēniem, pensionāriem, studentiem)
60 EUR (pieaugušajiem)


Papildus informācija: https://www.pdf-pape.lv/lv/


Savvaļas zālēdāju ganību atrašanās vieta:
Kalnišķi, Dienvidkurzemes novads
GPS 56.192486, 21.083300