Datums: 24.05.2021 "ATVĒRTĀS DIENAS LAUKOS" - NO 10. LĪDZ 13. JŪNIJAM - VISĀ LATVIJĀ


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra kopā ar Latvijas Lauku tūrisma asociāciju "Lauku ceļotājs" aicina uz pasākumu "Atvērtās dienas laukos 2021" , kas norisināsies no 10.- 13. jūnijam.

"Atvērtās dienas laukos" ir Latvijas apceļošanas un iepazīšanas pasākums, kas jau kļuvis par tradīciju. Šogad pasākums tiek organizēts vasaras sākumā, aicinot visus interesentus ciemoties pie Latvijas reģionu uzņēmējiem un iepazīt viņu bagātīgo piedāvājumu.

Šī pasākuma mērķis ir popularizēt laukus - laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus un sniegtos pakalpojumus, kā arī ieinteresēt iedzīvotājus iepazīt lauku dzīvi, nobaudīt lauku labumus, atrast uzņēmumu, no kura iegādāties laukos audzētus un ražotus produktus un preces arī ikdienā, kā arī izbaudīt aktivitātes un sajūtas, ko var piedzīvot laukos.

Apmeklētājiem Latvijā būs atvērti vairāk 240 tūrisma objektu, kas viesus gaidīs ar savu īpašo piedāvājumu.

"Atvērtajās dienās laukos" piedalās naktsmītnes, amatnieki, pirtnieki, pārtikas ražotāji, biškopji, stādu audzētāji, lielās lauku saimniecības, pilis un muižas, atrakciju parki, lauku krodziņi un restorāni, dabas takas un daudzi citi. Visus pasākuma dalībniekus var atrast šeit un pasākuma karti aplūkot šeit.
 
 

Kāpēc doties uz laukiem Atvērtajās dienās?

  • Pirmkārt, pasākuma dienās saimnieki piedāvā atlaides un īpaši sagatavotas programmas. Pasākuma ietvaros dalībnieki pie sevis rīko izzinošas ekskursijas, spēles, gardumu degustācijas, kā arī draudzīgākas cenas saviem produktiem un pakalpojumiem. 
  • Otrkārt, tā ir unikāla iespēja paviesoties pie tādiem saimniekiem, kas ikdienā vairāk laika velta ražošanai vai arī ir sastopami ar savu produkciju tirdziņos, taču šoreiz būs savās saimniecībās un gaidīs jūs – savus ciemiņus.
  • Treškārt, nevienā citā reizē tik daudz dažādu saimniecību nebūs atvērtas viesiem vienlaicīgi – tāpēc šī ir laba iespēja doties ceļojumā ar daudziem interesantiem galamērķiem.

Ceļotāju ievērībai: 

  • Plānojot maršrutu, obligāti piesakiet savu apmeklējumu! Kontaktinformāciju atradīsiet šeit vai pasākuma kartē šeit, atverot konkrēto piedāvājumu.
  • Pievērsiet uzmanību dalībnieku piedāvājuma datumam un laikam! Pasākuma standarta norises laiks no plkst. 10:00-18:00 vai kā norādīts katra dalībnieka piedāvājumā.
  • Ievērojiet visus valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus un esiet atbildīgi pret sevi, saimniekiem un citiem apmeklētājiem! Aktuālajai informācijai par epidemioloģisko situāciju seko līdzi www.spkc.gov.lv un covid19.gov.lv
  • Pie lielas daļas "Atvērtās dienas laukos" dalībnieku norēķini būs iespējami tikai skaidrā naudā!