Datums: 20.05.2021 ATVER SAVU "MĀJAS KAFEJNĪCU" PIEDALIES MĀJAS KAFEJNĪCU DIENĀS NĪCAS NOVADĀ


Mājas kafejnīcu dienas šogad visā Latvijā un arī Nīcas novadā! Ja viesu uzņemšana jums sagādā prieku, ja jūsu gatavotajam ēdienam nereti tiek prasīta papildus porcija un vēlaties uz vienu dienu būt savas kafejnīcas saimnieks, tad piesakiet dalību Mājas kafejnīcu dienās!

No 16. līdz 18. jūlijam tiek plānotas Mājas kafejnīcu dienas Nīcas novadā. Šī ideja ir aizgūta no Igaunijas, kur šāds pasākums notiek jau vairākus gadus dažādos reģionos. Latvijā Mājas kafejnīcu dienas pirmo reizi tika rīkotas 2019. gadā, savukārt 2020. gadā pievienojās jauni reģioni. Šogad Mājas kafejnīcu dienas tiks organizētas visā Latvijā, aicinot interesentus iejusties uzņēmēju lomā un uz vienu dienu atvērt kafejnīcu savā pagalmā. Piedalīties aicināti arī uzņēmēji, kas ikdienā sniedz ēdināšanas pakalpojumus.

Šī iniciatīva aicina atvērt kafejnīcu savas mājas pagalmā un cienāt ar pašu gatavotiem ēdieniem, kā arī dalīties ar īpašiem stāstiem, receptēm un sajūtām. Pasākuma plānošanas procesā dalībnieki aicināti izrādīt savu iniciatīvu, izdomājot interesantas aktivitātes viesiem – meistarklases, dančus, rotaļas. Svarīgi apdomāt pasākuma noformējumu, jo tas būs katra dalībnieka ziņā, kā arī būtiski nodrošināt labierīcību pieejamību viesiem. Piedāvātajiem ēdieniem nav jābūt bez maksas, dalībnieki aicināti izveidot ēdienkartes un noteikt ēdienu cenas. Svarīgi lai, viesiem ierodoties, viss ir ērti un saprotami, gluži kā ierasts apmeklējot savu iecienīto kafejnīcu!

Pasākumu organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas Lauku tūrisma asociāciju “Lauku ceļotājs”, kas nodrošinās mārketinga aktivitātes un praktiskas apmācības dalībniekiem (paredzētās tēmas – sanitārās prasības un drošība, prasības saistībā ar Covid-19, mārketings, saskarsme ar apmeklētājiem). Turklāt, pasākuma organizatori vienosies ar PVD un VID, kā rezultātā privātpersonām, kas nav ēdināšanas uzņēmēji, tiks dota atļauja šajā dienā darboties bez finansiālām vai jebkādām citām saistībām.

Nīcas Tūrisma informācijas centrs ir pasākuma koordinators Nīcas novadā (kontaktpersona Sabīne Spāģe, tālrunis 29458532).
Pieteikt dalību var aizpildot dalībnieku anketu ŠEIT līdz 31. maijam vai sazinoties ar Nīcas TIC. 

Vairāk par Mājas kafejnīcu dienām ŠEIT